Polish English

Podsumowanie roku 2011

Rok 2011 zaczął się prawie identycznie jak poprzedni :) Follow Your Heart to imię rodowodowe naszej kolejnej suczki z hodowli Bleper’s która 03 stycznia zamieszkała w naszym domu. Roni bo tak nazwaliśmy biało pomarańczowego bączka jest typowym przedstawicielem swojej rasy, wesoła rozrabiara :) Od samego początku była odważna jej temperament doskonale nadaje się na wystawy :) Jest otwarta miła i nie boi się niczego :) Od samego początku doskonale mi się z nią pracowało.

Roni swoje pierwsze kroki na ringu postawiła gdy skończyła 4 miesiące zadebiutowała w klasie baby gdzie zdobyła tytuł Najlepsze Baby Wystawy !!  Jeszcze kilka razy wystąpiła w klasie baby i szczeniąt ze znakomitymi wynikami, sunia o cudownym wystawowych charakterze :)

Szczenięta szybko rosną i to nie ominęło naszego bączka. Roni  7 sierpnia w wieku 9 miesięcy i 4 dni zadebiutowała w klasie młodzieży gdzie w stawce trzech suczek wygrała i zdobyła swoje pierwsze Zwycięstwo Młodzieży, potem w porównaniu z dorosłym psem i suką ostrzyła tytuł Zwycięzca Rasy!! Na Finałach pokazała się równie wspaniale i wywalczyła III miejsce na BIS-ach Juniorów i III miejsce na BIS Grupy 8 :) Szybko bo w wieku 10,5 skończyła Młodzieżowy Championat Polski.  W październiku pierwszy raz wybraliśmy się na Klubową Wystawę Spanieli na Litwę gdzie poszło nam bardzo dobrze Roni świetnie się pokazała zdobywając tytuł Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2011, Najlepszy Junior w Rasie oraz na finałach BIS Junior zajęła pierwsze miejsce !!  Jesteśmy niezmiernie dumni z niej że tak fajnie nam poszło w tym sezonie !!

Tym czasem Molly na wystawie w Jarosławiu 5 marca 2011 rozpoczęła drogę do dorosłego Championatu Polski debiutując w klasie pośredniej i zdobywając swój pierwszy wniosek CWC. Molly bardzo ładnie prezentowała się w tym sezonie, co zaowocowało  rychłe ukończenie championatu 12 dni po wymaganym odstępie czasu Molly uzyskała swoje piąte CWC i stała się Championem Polski . To nie koniec osiągnięć naszej dziewczynki,  8 października nasza księżniczka zdobyła dyplom pierwszego stopnia konkursu pracy tropowców zajęła 3 lokatę na 14 startujących psów ! Jestem z niej ogromnie dumna nie ma słów żeby opisać to co czułam jak się dowiedziałam o jej wynikach !!

Obie dziewczynki dały mam dużo  satysfakcji  ale także w domowym zaciszu ciepła, miłości i radości :)

Kolejny sezon zakończony, zobaczymy co przyniesie nam kolejny rok c.d.n.

stat4u