Polish English

Podsumowanie roku 2010

Molly, Bleper's FCI FOREST'S FRAGRANCE mała biało pomarańczowa z przesianiem kulka zamieszkała z nami 27 grudnia 2009 roku dała nam wiele radości satysfakcji i powodów do dumy. Z nią zaczynaliśmy stawiać pierwsze kroki na wystawach uczyłam się pokazywać psa w ringu, cały czas się uczę  :) ale początki na szczęście mam już za sobą. Uwielbiam wystawy, atmosferę jaką tworzą osoby przy ringu. Cieszę się że poznałam tak fantastycznych i ciekawych ludzi ze świata spanieli i chodź nie zawsze jest kolorowo to jednak warto być w tym wszystkim :)

Molly rozpieszczona księżniczka, ma swój kolorowy świat :D Jest cudnym psiakiem o zmiennym charakterze jak to kobieta :) Zaczęliśmy się pokazywać od Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Katowicach 2010 roku, był to nasz wspólny debiut który zaowocował oceną wybitnie obiecująca i Najlepszym Baby w Rasie otrzymałyśmy pierwszą piękną rozetę od Hodowli Royal Antidotum (Serdecznie Dziękuję). Dostałam wtedy skrzydeł, cieszyłam się ogromnie, kolejne wystawy były już w klasie szczeniąt. Molly rosła i piękniała z dnia na dzień :) Raz nam szło lepiej raz gorzej, ale zawsze do przodu :)

Molliśka burzliwie zaczęła karierę w klasie młodzieży było tak że jednego dnia nam kompletnie nie poszło a drugiego dnia przewyższyła nasze najśmielsze oczekiwania :) W wielu 9,5 miesiąca uzyskała swoje pierwsze tytuły Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy na finałach grupy 8 zajęła IV miejsce co zaowocowało naszymi pierwszymi pucharami z których cieszyliśmy się jak dzieci !! W wieku 10,5 miesiąca została Młodzieżowym Championem Polski  z pięknymi wynikami – stanęła dwa razy na podium BIS Junior i zajęła drugie miejsce !

Pod koniec sezonu pojawiła się pierwsza cieczka u Molly i niestety utrata większości włosa co spowodowało nasze kiepskie wyniki do końca sezonu. Nadszedł też czas na zasłużony odpoczynek :)

Pod koniec grudnia 2010 roku od Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI) przyszło potwierdzenie zarejestrowania przydomka naszej Hodowli Lanturn FCI.

stat4u